Wyjątkowy rajd wyruszy dziś o 17.00!

Już dziś na chocianowskim rynku wyjątkowe i lubiane przez mieszkańców wydarzenie. O godzinie 17.00 z Rynku wyruszy rajd rowerowy organizowany przez burmistrza Tomasza Kulczyńskiego z okazji Dnia Bez Samochodu.
Dla uczestników, którzy dziś zrezygnują z samochodu i przesiądą się na rower, przygotowano fantastyczne nagrody. Przeczytajcie jakie.

Chocianów będzie obchodził dziś w wyjątkowy sposób Dzień Bez Samochodu. W trosce o ekologię zorganizowano bowiem rajd rowerowy dla mieszkańców. Impreza wpisała się już na stałe w kalendarz miejskich wydarzeń i z roku na rok bierze w niej udział coraz więcej sympatyków jednośladów.

– Serdecznie zapraszam Państwa do wzięcia udziału naszym rajdzie. Do wygrania mamy atrakcyjne nagrody w loterii – zachęca burmistrz Chocianowa Tomasz Kulczyński.

Nagrodą główną do wygrania w loterii jest rower. Organizatorzy przygotowali również masę innych upominków, takie jak np. kaski, koszulki, plecaki, termosy, bidony, powerbanki czy bony zakupowe.
Pierwszy 60 osób, którzy złożą u organizatora orzeczenie o udziale w przejeździe, otrzyma ponadto pamiątkową koszulkę.

Dla najmłodszych uczestników przejazdu przygotowano również warsztaty artystyczne, konkursy sprawnościowe, a także słodkie przekąski.

Poniżej zamieszczamy informację o trasie przejazdu.

rajd plakat 2023

Nowe wiadomości z Polkowic

Puls Polkowic poleca