W Głogowie otwiera się innowacyjny i największy w Polsce salon z łóżkami i materacami!

Już niedługo mieszkańcy Głogowa będą mieli okazję doświadczyć prawdziwej rewolucji w swoim życiu nocnym.

Nowa era komfortu.

Wyobraź sobie, że każdy dzień rozpoczynasz bez bólu kręgosłupa pełen energii i wypoczęty.

Czy wiedziałeś, że posiadając dobrze dobrany materac bez trudu możesz pozbyć się bóli bioder, barków, ramion, zniwelować drętwienia i przyspieszyć proces zasypania?

W odpowiedzi na choroby cywilizacyjne i potrzeby lokalnej społeczności postanowiliśmy stworzyć miejsce absolutnie wyjątkowe, miejsce, które będzie nie tylko sklepem, ale także centrum dobrostanu dla lokalnej społeczności.

Naszym celem było zbudowanie salonu, który wyróżni się spośród setek polskich sklepów i da klientom znacznie więcej niż otrzymaliby gdziekolwiek indziej.

I tak w samym sercu przepięknego Głogowa powstaje największy w Polsce salon z materacami i łóżkami, na którego uroczyste otwarcie w dniu 13 kwietnia (sobota godz. 10.00-16.00) pragniemy zaprosić każdego z Państwa.

Co przygotowaliśmy?

zadbamy o Państwa portfele. Tego dnia spodziewajcie się super promocji aż do -40%. Jeśli ktoś z Państwa w sobotę nie dysponuje czasem, postanowiliśmy, że przez cały tydzień po otwarciu również będzie można skorzystać z mega rabatów (nasz salon w tygodniu czynny jest od 10.00 – 18.00, a promocje trwają do 20 kwietnia).

zadbamy o Państwa kręgosłupy. Tego dnia materac dobierze Państwu najlepszy ekspert w postaci certyfikowanego fizjoterapeuty. Kto zna się lepiej na anatomii ludzkiego ciała i schorzeniach niż osoba, która na co dzień pomaga innym w procesie rehabilitacji? Dobór materaca przez fizjoterapeutę to gwarancja sukcesu, szybko poczujcie Państwo różnicę, zapraszamy do przeżycia rewolucji w komforcie snu!

zadbamy o Państwa czas. Jesteśmy największym salonem w Polsce, co oznacza, że w jednym miejscu macie Państwo do dyspozycji blisko 200 modeli materacy i łóżek. Posiadamy wszystkie rodzaje materacy (materace o różnych twardościach, dla par, hybrydowe, sprężynowe, z funkcją pamięci, lateksowe, kokosowe, przeciwodleżynowe, antyalergiczne, dla puszystych, z gwarancją do 15 lat), posiadamy również najpiękniejsze łóżka tapicerowane, kontynentalne, z pojemnikiem, drewniane, pojedyncze, dla dwóch osób, regulowane, dziecięce, młodzieżowe, a także pozostałe meble do sypialni.

To nie tylko oszczędność czasu w poszukiwaniach, jak również gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie.

– zadbamy o każdego z Państwa. Różnorodność produktów sprawia, że posiadamy asortyment dla każdego i na każdą kieszeń. Wyjątkowa oferta rat bez oprocentowania (30×0% RRSO 0%) to rozwiązanie, z którego bardzo chętnie korzystają nasi klienci. Dbamy o płynność Twoich finansów, abyś mógł cieszyć się wymarzonym wyposażeniem sypialni bez obciążania swojego budżetu. Niezależnie od Twoich preferencji czy budżetu, u nas znajdziesz idealne rozwiązanie.

zadbamy o Państwa komfort psychiczny. Stawiamy na dobre relacje, dlatego każdy zakupiony u nas materac możecie Państwo bez problemu wymienić w ciągu aż 100 dni od dnia zakupu, to naprawdę ułatwia podjęcie decyzji i daje poczucie komfortu.

– zadbamy o Państwa wygodę. Zakupione u nas meble i materace dowieziemy Państwu zupełnie za darmo, już nie będzie trzeba angażować męża, dalszej rodziny czy znajomych – zajmiemy się tym my!

zadbamy o Państwa dobry nastrój. Kiedy tworzymy zespoły ekspertów do naszych salonów, stawiamy na uśmiech. Pragniemy, by czuli się Państwo u nas jak w domu. W naszych salonach panuje wesoła, luźna i wspierająca atmosfera. Niektórzy mówią, że aż nie chce się od nas wychodzić. Zakupy mają być dla Państwa przyjemnością, a my dokładamy wszelkich starań, by tak rzeczywiście było.

Misją naszej firmy jest podnosić jakość snu Polaków. Opinie naszych klientów jasno pokazują, że jesteśmy w tym najlepsi. To już trzecia filia Sypialnioland.pl w województwie dolnośląskim. Do tej pory zbudowaliśmy wspaniałe relacje z ponad 20000 tysiącami Dolnoślązaków.

Mamy nadzieję, że zbudujemy i z Państwem.

Jeszcze raz z całego serca zapraszamy na uroczyste otwarcie, które odbędzie się 13 kwietnia 2024 roku od godziny 10.00 do godziny 16.00, adres: ulica Brzeska 9, 67-200 Głogów, wylot z miasta drogą wojewódzka DW329 w stronę Polkowic. Telefon 884-882-408, mail glogow@sypialnioland.pl, strona https://sypialnioland.pl.

Poznajmy się osobiście i spędźmy ten cudowny dzień razem. Czekamy na Ciebie z uśmiechem i profesjonalną obsługą!

Zespół Sypialnioalnd.pl

Nowe wiadomości z Polkowic

Puls Polkowic poleca