Łukasz Puźniecki nie powalczy o fotel burmistrza

Przed pięciu laty udało się stworzyć projekt, który miał za zadanie stworzyć Polkowice lepszym miejscem do życia. Ten projekt udało się w wielu aspektach zrealizować. Za tym ambitnym projektem stała grupa ludzi, z których część – powodowana własnymi ambicjami – zrezygnowała z jego dalszego wspierania i zdecydowała się na własną samorządową karierę. Pozbawiony, na skutek tej nielojalności, drużynowego wsparcia, nie mogąc skutecznie i odpowiedzialnie realizować przyjętego programu, podjąłem decyzję o wycofaniu się z rywalizacji o fotel burmistrza Polkowic – mówi Łukasz Puźniecki.

Jako inensywne ale tez bardzo owocne ocenił ostatnie lata burmistrz Polkowic.Pozyskane pieniądze z ewnątrz , wiele zdrowotnych inwestycji to część tego co podczas kadencji udało się zrobić dodaje Puźniecki i mówi, że udało się odbetonować Polkowice: posadzono 1000 drzew zrewitalizowano parki i skwery.

Co prawda Łukasz Puźniecki o fotel burmistrza już nie powalczy, nie oznacza to jednak ze wycofa się z zycia politycznego. Będzie startował do rady miesjkie j z z komitetu wyborczego Krzysztofa Nestera którego kandydature na burmistrza oficjalnie dziś poparł. W Polkowic o fotel burmistrza będzie się starała oprócz Nestera róniez Mariola Kośmider, Wiesław Wabik, Paweł Kowalski, Roman Rozmysłowski i Mariusz Zybaczyński.

Nowe wiadomości z Polkowic

Puls Polkowic poleca