Rozmawiali na temat miejsca dla młodzieży

Konsultacje społeczne na temat powstania Centrum Aktywności Młodzieżowej odbyły się w Polkowicach. Jak miałoby wyglądać i jakie spełniać funkcje to miejsce? O tym rozmawiali przedstawiciele władz Polkowic i przedstawiciele młodzieży. Pomieszczenie do zagospodarowania ma około 250 m2 i mieści się przy ul. Głogowskiej w Polkowicach.

  • Chcemy poznać opinię młodzieży, co chce tak naprawdę, aby w tym Centrum Aktywności Młodzieżowej się znajdowało. Chcemy otrzymać od młodzieży pomysł na to miejsce. Mamy pewien zarys, koncepcję, ale to, co będzie się dziać w tym Centrum, jak ono będzie organizowane, będzie w dużej mierze zależało od młodych polkowiczan. Oni sami najlepiej wiedzą, czego oczekują w kontekście stworzenia takiego miejsca – mówił podczas spotkania Krzysztof Nester, wiceburmistrz Polkowic.

Zdaniem młodzieży centrum powinno być miejscem w którym mogliby pobyć z rówieśnikami, zrelaksować się, pograć w planszówki, czy po prostu porozmawiać. Wszystkie zebrane podczas konsultacji opinie pomogą w zaprojektowaniu Centrum Aktywności Młodzieżowej. zaprojektowania i wykreowania tego ważnego miejsca w polkowickiej przestrzeni. Informacja z przeprowadzonych konsultacji społecznych zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie internetowej: www.bip.polkowice.eu w zakładce „konsultacje

Nowe wiadomości z Polkowic

Puls Polkowic poleca