Mieszkanki gminy Chocianów dostaną prezent do burmistrza

Bilet na występ kabaretowy Mikołaja Cieślaka oraz Rafała Zbiecia z Kabaretu Moralnego Niepokoju dla mieszkanek swojej gminy rozdaje burmistrz Chocianowa Tomasz Kulczyński. Ten wyjątkowy prezent panie otrzymają z okazji swojego święta.

Członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju, a konkretnie duet: Mikołaj Cieślak oraz Rafał Zbieć w Chocianowie pojawią się we wtorek, 5 marca o godzinie 17:00. Z okazji Dnia kobiet, burmistrz Chocianowa Tomasz Kulczyński dla mieszkanek gminy przygotował niespodziankę.

– Drogie Panie, z okazji zbliżającego się Waszego święta, serdecznie zapraszam do sali bankietowej Tosca na występ kabaretowy w wykonaniu duetu Mikołaj Cieślak oraz Rafał Zbieć z Kabaret Moralnego Niepokoju. Dla Was wstęp jest bezpłatny, a Panowie jeśli będą chcieli Wam towarzyszyć w tym wydarzeniu wejdą za symboliczną stówkę – przekazał burmistrz Tomasz Kulczyński w mediach społecznościowych.

Ilość miejsc ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Nie ma możliwości rezerwowania miejsc. Bilety są do odebrania w Regionalnym Centrum Kultury w godzinach od 8 do 16.

Przypomnijmy, że burmistrz Chocianowa co roku z okazji Dnia Kobiet rozdaje również mieszkankom gminy kwiaty.

Nowe wiadomości z Polkowic

Puls Polkowic poleca