”Lider kraju” dla PCUZ

”Lider kraju” dla Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych. Narodowy ranking ”Lider Kraju” to niezależny kompleksowy program oceny przedsiębiorstw w Polsce na podstawie wskaźników finansowo-ekonomicznych.

Nagrodę otrzymują tylko rzetelne i inwestycyjnie atrakcyjne firmy, wyróżniające się spośród konkurentów. I właśnie za takie zostało uznane Polkowickie Centrum usług Zdrowotnych. – Znaleźliśmy się wśród 100 firm na 17 miejscu, jeśli chodzi o wyniki finansowe. W konkursie pod uwagę brane były pod uwagę przychody, zysk i aktywa, dlatego jest to bardzo obiektywne wyróżnienie, z którego się bardzo cieszymy – mówi Paweł Gambal, prezes Polkowickiego Centrum Usług Zdrowotnych.

Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych to przyjazny i nowoczesny ośrodek medyczny, otaczający opieką mieszkańców i pracowników regionu Zagłębia Miedziowego. – czytamy na stronie Lidera Kraju. – Gmina Polkowice od lat finansuje programy zdrowotne i PCUZ, by mieszkańcy czuli się czuli się bezpiecznie, a dbałość o ich zdrowie było na najwyższym poziomie. Cieszy nas więc tym bardziej, że funkcjonowanie PCUZ jest doceniane również na zewnątrz – mówi Krzysztof Nester, wiceburmitrz Polkowic d/s społecznych.

Tytuł daje prawo do wykorzystania graficznego symbolu ‘Lider Kraju’ w celu oznakowania produktów i usług. Włączenie do rankingu świadczy o atrakcyjności inwestycyjnej przedsiębiorstw dla inwestorów i banków, jest również informacją dla partnerów o stanie danej firmy.

Nowe wiadomości z Polkowic

Puls Polkowic poleca