Włamywacze zatrzymani w Karkonoszach

Kobieta i mężczyzna włamali się do jednego z pomieszczeń gospodarczych na terenie Polkowic i ukradli z niego m.in. narzędzia. Suma oszacowanych strat wyniosła ponad 50 tysięcy złotych. Złodziejska para, przed Policją uciekła w Karkonosze. Na nic się to jednak nie zdało.

Polkowiccy kryminalni zajmowali się sprawą włamania i kradzieży w jednym z pomieszczeń gospodarczych na terenie Polkowic. Niedługo potem zatrzymali 35-letniego mężczyznę oraz 26-letnią kobietę. Para okradła jedno z pomieszczeń na terenie Jędrzychowa. Większość skradzionych przedmiotów, została odzyskana.

– Sprawcy ukrywali się w jednej z miejscowości na terenie powiatu karkonoskiego, ale nawet tam nie byli się wstanie ukryć przez polkowickimi kryminalnymi. Nasi policjanci na przyległym do posesji parkingu najpierw namierzyli pojazd włamywaczy, a później weszli do wytypowanego lokalu – dodaje Rybikowski.

Na zewnątrz policjanci zastali podejrzewaną parę złodziei oraz dużą część skradzionych przedmiotów.

Para włamywaczy usłyszała zarzut kradzieży oraz kradzieży w włamaniem. Kobieta i mężczyzna w więzieniu mogą spędzić nawet 10 lat.

Materiał wideo do obejrzenia tutaj:

Nowe wiadomości z Polkowic

Puls Polkowic poleca