Fundował horror swojemu ojcu, a do tego handlował narkotykami

0
54

60-letni mieszkaniec gminy Grębocice znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoim 81-letnim ojcem. Wszczynał awantury, podczas których wyzywał 81-latka. To jednak nie wszystko, co ma na swoim sumieniu mężczyzna. Polkowiccy policjanci znaleźli u mężczyzny prawie pól kilograma marihuany oraz 47 tabletek pochodnych amfetaminy.

Polkowiccy policjanci zostali wezwani na interwencje domową w jednym z mieszkań na terenie gminy Grębocice.

– Szybko okazało się, że zastany na miejscu 60-latek znęcał się nad swoim 81-letnim ojcem nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. W domu nie brakowało wyzwisk, gróźb oraz sytuacji poniżających i ośmieszających domowników. Kiedy ostatecznie do drzwi zapukali policjanci, agresor spotkał się z ich zdecydowaną postawą – informuje asp. Przemysław Rybikowski, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach.

Policjanci natychmiast zatrzymali konfliktowego mężczyznę.

– W trakcie kolejnych czynności wykonywanych przez polkowickich kryminalnych i grębocickich dzielnicowych, policjanci znaleźli w domu 60-letniego mieszkańca gminy Grębocice 47 tabletek z pochodnymi amfetaminy oraz marihuanę, której ilość odpowiadała 2310 działkom handlowym tego narkotyku – dodaje asp. Rybikowski.

Policjanci zabezpieczyli zabronione substancje oraz udowodnili 60-latkowi handel znacznymi ilościami narkotyków. Policjanci odizolowali również agresora od reszty domowników. Zaraz po zatrzymaniu i zapoznaniu się z materiałami zgromadzonymi przez polkowickich funkcjonariuszy, Sąd Rejonowy w Głogowie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca gminy Grębocice na okres 3 miesięcy. O jego dalszym losie zdecyduje Wymiar Sprawiedliwości. Za przestępstwa, których się dopuścił, mężczyzna może w więzieniu spędzić 12 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj